Atlıer Rulmancılık

Biz Atlıer Rulmancılık Ltd. Şti. olarak; ülkemiz sanayisinde hizmet veren her sektörün önemli temsilcileri başta olmak üzere, alanımızda tamamının son kullanıcılardan oluştuğu portföyümüze; üreticimizin daha hızlı, daha etkin ve daha az maliyetler ile faaliyetlerini yürütebilmesi adına her zaman profesyonel, çözüme odaklı, hızlı, etkin ve fayda yaratacak şekilde hizmet veren bir tedarik zinciri organizasyonuyuz.


Yetkili ithalatçı konumunda olduğumuz alanının lider markaları olan TIMKEN Rulman ve Güç Aktarım Elemanları ve doğrusal hareket sistemlerinde dünya lideri HIWIN Lineer Hareket Sistemleri ile, bunlara ek olarak yetkilli distribütörlüğünü yaptığımız sektörün demirbaş markalarıyla olan ticari işbirliğimizde sizlere hizmet verebilmek için gerekli olan güç, enerji ve bunların devamlılığı noktasında destek aldığımız önemli etkenler arasındadır.

Atlıer Rulmancılık Ltd. Şti. olarak her tipte endüstriyel ekipman, güç aktarım elemanları ve doğrusal hareket ekipmanları konusunda ticari faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Faalyetlerimiz ilgili konulardaki ürünlerin satışı, satış sonrası hizmeti ve ilgili konularda sektörel eğitimler vererek teknik personele yardımcı olarak işletme maliyetlerinin azaltılmasında yardımcı olmak gibi aksiyonları örnek verebiliriz. İlgili ürünlerimize örmek olarak; rulman, yatak, manşon, kaplin, keçeler ve sızdırmazlık elemanları, kayış, kasnak, zincir, dişli, zincir kızağı, gergi ürünleri, yağlama ve koruma ürünleri, indüksiyonlu miller, kremayerler ve dişlileri, lineer ray ve kızaklar, vidalı mil ve somunlar, mil sabitleme elemanları gibi birçok ürün grubunun hareketli stoğu ile çalışmaktayız.İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız →